kartki dla przyjaciela

Kartki dla przyjaciela w 12 odsłonach

by admin
0 comment

Przyjacielem mym bądź – każdy chciałby mieć przyjaciela. Życie bez przyjaźni niewiele znaczy. Czasami odnajdujemy naszych przyjaciół przypadkiem. Innym razem zdarza się tak, że to oni nas znajdują. Czasem tej przyjaźni nie zauważamy, choć jest na wyciągnięcie ręki i tęsknimy do kogoś, kto od dawna myśli tylko o naszym szczęściu. Bo taka właśnie jest przyjaźń. To najpiękniejsza forma miłości. Jedna dusza w dwóch ciałach.

Kartki dla przyjaciela

By okazać to niezwykłe uczucie drugiej osobie, opowiedzieć o nim, można wykorzystać kartki dla przyjaciela. Nie trzeba czekać na święto przyjaźni zapisane w kalendarzu by to zrobić. Każdy czas jest dobry na okazywanie uczuć.

Literatura polska i zagraniczna zawiera całą masę pięknych cytatów opisujących przyjaźń. Można je wykorzystać i umieścić na ciekawej grafice, lub skorzystać z gotowych kartek, na przykład z naszego zestawienia. Kartki dla przyjaciela to sentencje z Kubusia Puchatka – ten miś o niezbyt dużym rozumku był tak naprawdę bardzo mądry. Ale to również kwiaty, serca, ptaki – szczególnie gołębie, które są symbolem miłości.

kartki dla przyjaciela kartki dla przyjaciela kartki dla przyjaciela kartki dla przyjaciela kartki dla przyjaciela kartki dla przyjaciela

You may also like

Leave a Comment