kartki wielkanocne

Kartki wielkanocne – 10 kolorowych propozycji

by admin
0 comment

Wielkanoc tuż, tuż. Najwyższy czas na to, by obmyślić jakieś kreatywne życzenia. Kiedyś wysyłało się tradycyjne kartki. Poczta, miała przez Wielkanocą tak wiele pracy, że docierały one do odbiorcy ze sporym opóźnieniem, dlatego robiło się je znacznie wcześniej i wysyłało nawet miesiąc przez Świętami. Teraz składa się życzenia przez telefon lub za pomocą sms, albo maila a niektórzy o tych życzeniach w ogóle zapominają. A szkoda, bo kartki wielkanocne mają moc.

Kartki wielkanocne – co się zmieniło na przestrzeni lat?

Zmieniły się przede wszystkim czasy. Obecnie nikt nie może pozwolić sobie na to, żeby spędzić kilka godzin przy produkcji własnych kartek wielkanocnych. Co niektórzy kupują jeszcze gotowe, sklepowe propozycje ale są i tacy, co wolą iść na łatwiznę i przekazać życzenia w inny sposób. Bo na poczcie przecież też są kolejki, prawda?

My mamy dziś dla Was alternatywę dla tradycyjnych pocztówek. Kartki wielkanocne w formie online. Wystarczy, że wybierzesz taką, która najbardziej się tobie podoba  i wyślesz mailem czy choćby za pomocą komunikatora.

kartki wielkanocne

Smacznej szynki i jajeczka w ten świąteczny ranek, a w koszyku wielkanocnym samych niespodzianek

kartki wielkanocne

Wesołego Alleluja! Najlepsze życzenia

kartki wielkanocne

Wesołych Świąt Wielkanocnych

kartki wielkanocne

Wesołego Alleluja

You may also like

Leave a Comment