Kartki na dzień dobry - 15 kartek wywołujących uśmiech

Kartki na dzień dobry – 15 kartek wywołujących uśmiech

by admin
0 comment

Rano trzeba wstać – każdy to wie. A to do pracy, a to do szkoły, ale poranne wstawanie nigdy nie wiąże się z przyjemnymi odczuciami. Szybka wycieczka do łazienki, poranna higiena. Później śniadanko również w biegu. Trzeba się ubrać i zmykać podbijać świat. No ale jak to tak, ze smutkiem na twarzy? Pora to zmienić.

Kartki na dzień dobry – to rozwiązanie problemu

Chcesz, by ktoś bliski się uśmiechnął? By poranek był dla niego łatwiejszy? By czekał na niego kolejnego, następnego dnia? Wysyłaj mu kartki na dzień dobry! Znajdziesz ich w internecie mnóstwo a i my, dziś podsuwamy tobie trochę inspiracji. Poranek z taką kartką naprawdę potrafi być piękniejszy. Można z jej pomocą wyrazić uczucia, życzyć miłego dnia, pokazać, że trzymamy kciuki.

To ważne, by rozpoczynać dzień z uśmiechem ponieważ to w jakim wstaniemy nastroju świadczy o tym, jaki będzie dla nas cały nadchodzący dzień.  Nie marnujmy więc ani chwili na smutki i nie pozwólmy się martwić naszym najbliższym. Wybierz ulubioną kartkę z naszej galerii i wyślij ją komu tylko zechcesz.

Kartki na dzień dobry - 15 kartek wywołujących uśmiech Kartki na dzień dobry - 15 kartek wywołujących uśmiech Kartki na dzień dobry - 15 kartek wywołujących uśmiech

You may also like

Leave a Comment